Green Flor na Budma 2018

Green Flor na Budma 2018

Budma to znane targi dla specjalistów z branży budowlanej i architektonicznej. W tym roku odbyły się w Poznaniu, w dniach 30.01-02.02. Na imprezie co roku wystawia się większość liczących się w branży producentów i usługodawców. Dlatego w tym roku nie mogło tam zabraknąć również stoiska Green Flor – producenta trawników w rolkach.

Spotkania, prezentacje, warsztaty

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma to prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób zainteresowanych branżą budowlaną. Inwestorzy mogą zapoznać się z najnowszymi prezentacjami dotyczącymi ekonomii w budownictwie czy wymogów legislacyjnych. Wykonawcy mają możliwość odwiedzenia stref fachowca, w których własnoręcznie mogą wypróbować różnego rodzaju sprzęty budowlane, a także podejrzeć specjalistów przy pracy. Mogą również zapoznać się nowoczesnymi technikami montażowymi, a nawet… wziąć udział w konkursach i zawodach. W targach biorą także udział architekci, którzy mogą spotkać się z prawdziwymi gwiazdami tej branży. Prezentowane są nowe rozwiązania architektoniczne, odbywają się warsztaty dla początkujących projektantów. Budma to także wielkie wydarzenie dla handlowców firm z branży budowlanej. Umożliwia ono zawarcie nowych, biznesowych znajomości, rozmowy handlowe i wymianę pomysłów. Pierwszego dnia targów prezentowane są nowe rozwiązania Klubu Premier Budma.

Stoisko Green Flor

W tym roku na targach pojawiło się również stoisko Green Flor. Osoby zainteresowane trawnikami w rolkach i zielonymi dachami mogły dowiedzieć się czegoś więcej o ich montażu, trwałości i pielęgnacji. Ciekawostką jest to, że zainteresowanie zielonymi dachami stale rośnie i są one pożądanym rozwiązaniem zarówno przy budowie domów jednorodzinnych, jak i nowoczesnych budynków o przeznaczeniu komercyjnym. Specjaliści z Green Flor nawiązali wiele ciekawych kontaktów biznesowych. Firma Green Flor została zaproszona do kilku projektów, które z pewnością będą ogromnym wyzwaniem, ale też przekonają sceptyków do zalet zakładania zielonych dachów.


Drukuj